SON DAKİKA!

Giresun da Samba Zamani

Kongre tarihinden baslayarak iddiali bir takim kurmaya çalisan Giresunspor kulübü yöneticileri Brezilya dan bekledikleri sambacilarina kavustu.


Bugün sabah saatlerinde Giresun a ulasan sambacilar sehirde ilgi ile karsilandi. Giresunspor a transfer olduklari için oldukça heyecanli olduklari gözlenen Brezilyali oyuncular sempatik tavirlari ilede ilgi topladilar.

 

Giresunspor için hiçbir fedekarliktan kaçinmayacaklarini açiklayan Giresunspor kulübü baskani Osman Çirak “Giresun halki en iyisine layiktir. bizler yola çikarken her türlü olumsuzlugu göze aldik önümüzdeki engelleri yikmaya devam edecegiz, artik hedef bellidir hedefe varmak için var gücümüzle çalisiyoruz. allah yardimcimiz olsun”  dedi.

 

Öte yandan Giresunspor teknik direktörü Hüsnü Özkara verdigi rapor dogrultusunda transferleri gerçeklestiren yönetim kuruluna tesekkür etti. Hüsnü Özkara ” Giresunspor kulübüne geldigim günden itibaren listemizde olan bütün futbolculari transfer eden yönetim kurulumuza tesekkürü borç biliyorum” seklinde konustu.

 

Okurlarimiza bir hatirlatma;

 

Degerli okurlarimiz bundan böyle spor haberlerimizi Giresun da spor adina yegane haber portali olan spor28 kurulusu ile ortaklasa yapma karari verdik. Bizler spor alaninda Giresun un bir numarasi spor28 ile çalismaktan büyük mutluluk duyacagiz. Giresun ve spor camiasina hayirli olsun…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.