Uncategorized

Baskanimizla Gururlandik

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu “Anadolu Yerel Yönetimler Dergisi” tarafindan düzenlenen anket sonucu yilin en basarili belediye baskani seçildi.


Yilin En Basarili Belediye Baskani seçilen ve bu durumdan büyük onur duydugunu belirten Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, “Giresun a en iyi hizmeti sunmak için bu göreve talip olduk. Ve görev süremizce her zaman elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalistik. Yerel Yönetimler dergisi tarafindan düzenlenen ankette de bu çalismalarimiz sayesinde yilin en basarili belediye baskani seçildik. Bu basari Giresun Belediyesinin basarisidir. Bir ekip çalismasinin basarisidir. Biz Giresun Belediyesi olarak kentimiz için gecemizi gündüzümüze katarak çalismaya devam edecegiz. Çünkü Giresun hizmetlerin en iyisine layiktir.” dedi.

 Yilin Basarili Belediye Baskani seçilen Baskan Aksu 3 Temmuz da Kayseri Il Kültür Turizm Müdürlügü Kültür Merkezi nde düzenlenecek olan törende ödülünü alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.