SON DAKİKA!

Karabulduk un Vefali Hemserileri

Karabulduk Sehit Ömer Öztürk Ilkögretim okulu için baslatmis oldugumuz EGITIM IÇIN BIR ISIK DA SEN YAK kampanyamiza Avustralya dan katilan gurbetçilerimizin aldigi 4.675.TL degerindeki bilgisayar ve projeksiyon makineleri gurbetçiler adina Ozan ve Okan Tufanoglu kardesler tarafindan okul idaresine teslim edildi. 

Dizüstü bilgisar Ismet Özdemir tarafindan alinmis olup diger gurbetçilerimizin katkilari ile de projeksiyon makineleri (dört adet) alinmistir.

 

Kampanyamiza Avustralya dan AUSTRALIAN KEBAB MANUFACTURING (Kadem Karabörk,Resul Sahin,Ilhami Ipek,Hamza Bey), TUFANS KEBAB & PIZZA (Aydin Tufanoglu, Ozan Tufanoglu), SMITHFIELD AUTO SPARES (Halil Karabörk),ÖZDEMIR FORKLIFTS (Ismet Özdemir) ,Okan Tufanoglu, Halit Kabacaoglu katkida bulunmuslardir.

 


 


 

Teslim töreninde bilgi veren okul müdürümüz tüm siniflarda projeksiyon cihazimizin tamamlandigini ve ögretmenlerimizin her an kullanabilecekleri iki adet dizüstü bilgisayarin oldugunu ve artik okulumuzda bilisimin tam olarak ögrencilerin hizmetine sunuldugunu belirterek yardimlarini esirgemeyen saygi deger halkimiza bu yardimlarin ulasmasini saglayan ve sitesini her zaman okulumuz yararina kullanan sevgili kardesimiz Emrullah CEYLAN’a okulumuz ögrencileri ve ögretmenleri adina sonsuz tesekkürlerimizi sunariz. Iyi ki varsininiz yasasin egitim, Isigimiz sönmesin.

Kampanyamiza katilarak okulumuza  destek verdikleri için hepinize  tesekkürü bir borç biliyoruz seklinde konustu.

 

Kaynak: Karabuldukhaber

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.