SPOR

BAYAN YUMRUKLARIMIZ SEZONA HAZIR

Yeşilgiresun Belediyespor’lu milli sporcularımız Gülbahar Genç ve Meltem Akar, 12-17 Mart 2013 tarihleri arasında Isparta ilinde yapılacak Türkiye şampiyonasına katılacaklar.

Son 5 yılda kazandıkları Ulusal ve Uluslar arası derecelerle ilimiz spor tarihinin en başarılı sporcuları olan Gülbahar ve Meltem’in bu yıl ilk hedefi Türkiye şampiyonluğu olacak.

2012 yılında başarılı bir sezona geride bırakan millilerimiz 2 Türkiye ikinciliğinin yanında Meltem Türkiye’nin en teknik boksörü seçildi. 2012 yılında 6 kez milli takım kampına katıldılar. Polonya milli takımıyla müşterek kamplar yaptılar. Meltem ayrıca olimpiyat ön elemeleri için Polonya’ya gitti.

Yaklaşık 1,5 yıldır Yeşilgiresun Belediyespor adına yarışan millilerimiz Türkiye şampiyonasından sonra Milli takıma seçilip Uluslar arası yarışmalarda madalyalar kazanmayı hedefliyorlar.

Türkiye şampiyonası öncesi gazetemize görüşlerini açıklayan sporcularımız şunları söylediler:
“ Sporun hiçbir dalında başarı kolay yakalanmıyor. 7 yıldır aralıksız düzenli olarak çalışıyoruz. Bizler Giresun’luyuz ve ilimizi temsil etmekten mutluyuz.
Bu işi para kazanmak amacıyla yapmıyoruz. Ancak ağır antremanları kaldıracak derecede beslenemiyoruz. Sayın Belediye başkanımızdan bu konuda destek bekliyoruz. Milli takım arkadaşlarımızın hepsi kulüpten destek alıyorlar. Bu konuda başkanımıza güveniyoruz.
2013 yılında milli takıma seçilirsek daha büyük başarıları yakalayacağımıza inanıyoruz. Bugüne kadar maddi manevi yardım ve destek olan herkese teşekkür ediyoruz.” dediler..

1 Comment

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.