SON DAKİKA!

BEYKOZ’DAN GÖRELE’YE DESTEK GELİYOR

İstanbul Beykoz İlçesi Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, kendisini ziyaret eden Giresun’un Görele İlçe Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu’na Görele’de inşaatı devam eden Giresun Üniversitesi Görele Güzel Sanatlar Fakültesi için destek sözü verdi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ile Büyükşehir’de görev yaptığı dönemde de birçok kez görüştüklerini ifade eden Görele Belediye Başkanı Ertuğrul Melikoğlu, o dönemde Görele Belediyesi’ne yapmış olduğu katkılardan dolayı Yücel Çelikbilek’e müteşekkir olduklarını söyledi.

Görele’de yapımı süren Görele Güzel Sanatlar Fakültesi ile ilgili olarak da son noktaya gelindiğini, ilçe merkezinde eğitim-öğretimine devam eden Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun şu an 400’ün üzerinde öğrencisi bulunduğunu söyleyen Ertuğrul Melikoğlu, yeni fakültenin sınıf ve idari binaların donatılması noktasında da Yücel Çelikbilek’ten destek istedi.

Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek eğitim söz konusu olduğunda her zaman destek olduklarını, İstanbul’daki diğer belediyelere göre imkanları sınırlı dahi olsa Görele Güzel Sanatlar Fakültesi için ellerinden gelen desteği vereceklerini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.