Uncategorized

Bir mevlitte Bursa da

Bursa Giresunlular Dernegi Tokatta Sehit düsen Espiyeli hemsehrimiz,Cengiz Saribas Ve tüm sehitlerimiz için Pazar Günü 13.12.2009 Tarihinde Bursa Emek Topal Osman aga caddesinde bulunan Adnan Menderes camiinde ikindi namazinin hemen ardindan saat 14:30 da mevlüt okutacak.


Mevlütü düzenleyen Bursa Giresunlular Dernegimizin aldigi karar üzerine yapilacak olan mevlüte tüm halkimiz web sitemiz araciligi ile  davet edildi.Karar üzerine bir konusma yapan dernek yöneticimiz Mehmet AKGÜN bu tür olaylarin bir daha yasanmamasi dilegimizdir sehit haberleri bizleri oldukça üzüyor silahla çatismayla bir yere varilmaz bu tezgahin içine düsenler bir an önce silah birakmali ve bu güzel vatanin gelecegi için çalismali dedi.


Dernek Baskanimiz Av.Murat Toker açiklamasinda bu ülke hepimizin terör bizim güzel ülkemizi bölmeye çalisanlarin oyunudur bu oyuna kimse gelmemeli,tüm halkimizi serinkanli olmaya davet ediyorum biz birlik olmaliyiz ve buna en çok bu dönemlerde ihtiyacimiz var dedi ve tüm halkimiz sehitlerimizin ruhu için okunacak bu melvüte katilmaya davet etti.


Kaynak :Bursa Giresunlular Dernegi


 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.