Uncategorized

Ordu Yag A.S.50 Trilyona Satildi

Geçen günlerde yapilan genel kuruldan satis karari çikaran Yönetim Kurulu, alici firma ile anlasmasina ragmen, önümüzdeki Sali gününe kadar satis ilani uzatarak 51 trilyon veren olursa Yag sanayi’yi ikinci alici firmaya satacak.

 

Fiskobirlik Yönetim Kurulu Baskani Lütfü Bayraktar satis sonrasi  önemli açiklamalarda bulundu.” Yönetim Kurulu olarak Genel Kuruldan aldigimiz yetki ile Ordu Yag Sanayi’yi fabrikasini satma islemine basladik. Bu güne kadar yaptigimiz görüsmeler sonun da Yag Sanayi’yi Ordu Altas’a 50 trilyon liraya sattik.

 

Bu islem sali günü netlik kazanacak sali gününe kadar 51 Tirilyon veren baska bir firma olursa satisi onun adina tescil edecegiz dedi.

 

 


 

 

 

Bayraktar,” Seker Bank’a su anda 42 trilyon lira borcumuz bulunuyor. Eger 1 Ocak tarihine kadar borcumuzu ödeyemezsek, bu borcumuz 58 trilyon liraya yükseliyor. Ancak borcumuzu su günlerde ödeyebilirsek 30 trilyon civarinda bir  ödeme ile kapacagiz,” dedi

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.