SON DAKİKA!
gimevbulancakcenazetoreni

BULANCAK 3 CENAZE İLE SARSILDI

Giresun’un Bulancak İlçesi Tepecik Köyü bugün ikisi kız kardeş biri enişte 3 cenaze ile adeta yasa büründü. Giresun İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Vakfı Başkanı Mehmet Kırdemir’in iki kız kardeşi ve eniştesi Tepecik Köyünde toprağa verildi.

giresunbulancakcenazegimev

Dün Ordu Perşembe’de geçirdikleri trafik kazasında hayatlarını kaybeden Safure Özdemir (63) Leyla Özdemir (57) ve Ömer Özdemir (53) için Giresun Bulancak Tepecik Köyünde cenaze töreni düzenlendi.

Cenaze törenine GİMEV Mütevelli Heyeti Başkanı Hüseyin Usta, GİMEV Yönetim Kururlu Başkanı Mehmet Kırdemir, İstanbul Zeytinburnu Belediye Başkan Yardımcısı Avukat Ömer Arısoy, Zeytinburnu İl Genel Meclisi Üyesi Avukat Fahri Biçer, Giresun İl Müftüsü Necati Akkuş, Bulancak İlçe Müftüsü Şaban Sadan, Ak Parti Bulancak İlçe Başkanı Hamit Karaoğlu, İstanbul Esenler Belediyesi Uzman ve GİMEV Başkan Yardımcısı Ali Aydın, Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Bakar, Giresun Ekspres Gazetesi Editör Davut Turgay Ayar, Giresun Üniversitesi Öğretim Üyeleri, Giresun Ünivesitesi çalışanları, Giresun, Bulancak, Piraziz İmam Hatip Liselerinden Okul Müdür ve İdarecileri, Bulancak ve Piraziz’den din görevlileri ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Giresun İmam Hatip Lisesi Mezunları ve Mensupları Vakfı (GİMEV) Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Kırdemir’in cenaze boyunca üzgün ve bitkin olduğu gözlendi. Cenazeye katılan yüzlerce Bulancaklı ve Giresunlu dualarla merhum ve merhumeleri yolcu ederken Köy yolunun bozukluğu ve çok sayıda aracın köye gelmesi ile büyük bir izdiham yaşandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.