BULANCAKSON DAKİKA

BULANCAK’TA KAYIP KİŞİ ABDULSAMET KAHIRMAN MI?

Giresun’un Bulancak ilçesinde iskelede fotoğraf çekerken dalgalara kapılarak denizde kaybolan kişinin üniversiteli öğrenci Abdulsamet Kahırman olduğundan şüpheleniliyor.

Dün öğlen saatlerinde bir görgü şahidinin ifadelerine göre iskelede dalgalara kapılarak denizde kaybolduğu bilgisinin hemen ardından bir grup üniversite öğrencisi Bulancak ilçe emniyetine gelerek okul arkadaşlarının eve gelmediği bilgisini verdi.

Edinilen bilgilere göre, Giresun Üniversitesi Bulancak Meslek Yüksek Okulu’nda Büro Yönetimi ve İdarecilik Bölümünde okuyan, Abdusamed Kahırman’ın, öğlen saatlerinde kaldığı özel öğrenci yurdundan ayrıldıktan sonra geri dönmediği öğrenildi.

Bu akşam saatlerinde ders çalışmak için buluşacağı arkadaşlarının Abdusamed Kahırman’ı telefonla ulaşamayınca kaldığı yurda gittikleri fakat burada da bulamamaları üzerine emniyete bilgi verdi. Denizde kaybolan kişinin kıyıda bulunan montu ve bisikletinden Abdusamed Kahırman’ın olduğundan şüpheleniliyor.

Giresun Üniversitesi’inde öğrenci olan Abdulsamed Kahırman’ında denizi çok sevdiği bisikletiyle fırsat buldukça deniz kıyısında zaman geçirdiği ve bol bol fotoğraf çektiği belirtildi.

Aslen Bayburtlu olan Abdulsamet Kahırman’ın, daha önce kazandığı üniversitede Psikolojik Danışmanlık bölümünü, Tıp Fakültesini kazanan kardeşini okutmak için bıraktığı belirtildi. Kardeşi okulu bitirinceye kadar inşaatlarda çalışan Kahırman’ın, tekrara sınava girerek Giresun Üniversitesi’ni kazandığı ve Büro Yönetimi birinci sınıfta okuduğu belirtildi.

Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, denizde kaybolduğu iddia edilen Abdulsamet Kahırman henüz bulunamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.