TİREBOLU

TİRDEF İDDİALARA CEVAP VERDİ

Giresun’un Tirebolu ilçesi adına İstanbul’da kurulu Tirebolu Dernekler Federasyonu bir süredir basın ve kamuoyunda haklarında çıkan haberleri yalanlamak üzere bir toplantı ile yazılı açıklama yaptı.

Son günlerde kamuoyunda TİRDEF’i yıpratma amacıyla yanlı haberlerin yapıldığı görülmektedir. Bu nedenle kamuoyuna bir açıklama yapma zorunluluğu oluşmuştur.

TİRDEF yönetimi dimdik ayaktadır. TİRDEF, Tirebolu’yu ilgilendiren her konuda kendisini taraf olarak görmekte, Tirebolu’nun gelişip, büyümesine; korunup, güzelleşmesine; tanınıp sevilmesine katkı yapmak için hiçbir fedakarlıktan kaçmamaktadır.

Bu bağlamda kamuoyuna meşgul eden liman konusundaki kararlılığını tüm yönetim olarak bir kez daha tekrarlamayı gerekli görmüştür.

TİRDEF, Tirebolu’ya yapılacak yeni ve kapsamlı bir ticaret limanına karşı değildir.

TİRDEF şehrin merkezinde bulunan balıkçı barınağının ticaret limanına dönüştürülmesine karşıdır.

TİRDEF Yönetim Kurulu bu konudaki haksız ve dayanaksız açıklamalara en iyi yanıt olması açısından 21 Mart 2013 tarihinde Üsküdar’da yaptığı toplantısında ekte bulunan fotoğrafı çektirmiş ve yönetimde ki bütünlüğün herkes tarafından görülmesi arzu etmiştir.

TİRDEF’de kararlar yönetim kurulu tarafından alınır ve uygulamaya konulur. Bunun bilinmesinde yarar olduğuna da inanıyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

TİRDEF (Tirebolu Dernekler Federasyonu)
Yönetim Kurulu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.