SON DAKİKA!

BURAK REİS DENİZALTISI GİRESUN LİMANINDA

30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü Kutlamaları kapsamında Denizaltı Komutanlığı’na Bağlı TCG Burakreis (S-359) Denizaltısı Giresun Limanı’nda ziyarete açıldı.

Giresun Valisi Hasan Karahan denizaltıyı ziyaret ederken, Denizaltı Komutanı Deniz Binbaşı Orhan Yurt ve denizaltı personeli ile öğle yemeğini denizaltıda yedi. Ziyaretin anısına Denizaltı Şeref Defterini de imzalayan Vali Hasan Karahan ve beraberindekiler, denizaltıyı gezerek, Komutan Yurt’tan bilgi aldı.

Donanmanın en önemli denizaltılarından biri olan TCG Burakreis Denizaltısı’nı Giresun’da görmekten duyduğu mutluluğu belirten Vali Hasan Karahan, Komutan Deniz Binbaşı Orhan Yurt ve denizaltı personeline başarılı görevler diledi.

Ziyarete Giresun Garnizon ve Jandarma Bölge Komutanı Albay Mustafa Doğru, Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve Giresun İl Emniyet Müdürü Hikmet Bulak da katıldı.

Öte yandan TCG Burakreis (S-359) Denizaltısı halka da açılarak 30 Ağustos Zafer Bayramı ve Türk Silahlı Kuvvetler Günü kutlamaları kapsamında Giresun Limanı’nda bugün saat 14: 00-17.00 saatleri arsında halka açılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.