SON DAKİKA!

BURHAN TAKIR BAŞARILI SPORCULARI ÖDÜLLENDİRDİ

Giresun’un Tirebolu İlçesi Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Tirebolu Belediye Başkan Adayı Burhan Takır ilçe okullarından başarılı olan sporcuları kol saati ile ödüllendirdi.

Erzincan’da yapılan Bölge Okullararası Karate Şampiyonası’nda Tirebolulu sporcular 2 altın, 1 Gümüş ve 1’de bronz madalya kazanırken, Belediye Başkanı Burhan Takır, başarılı sporcuları kol saati ile ödüllendirdi.

Katıldıkları tüm şampiyonalarda başarılı sonuçlara imza atan Tirebolulu karateciler, son olarak 15-16 Şubat tarihlerinde Erzincan’da yapılan Okullararası Gruplar Türkiye Şampiyonası’nda 2 altın, 1 Gümüş ve 1’de bronz madalya ile geri döndüler.

Erzincan’daki şampiyonaya 4 sporcu ile katıldıklarını bildiren Tireboluspor Kulübü Karate Antrenörü ve Anadolu İmam-Hatip Lisesi Beden Eğitimi Öğretmeni Ercan Kara, sporculardan Azra Terzioğlu ile Ayşegül Somun’ un kata dalında birinci, İrem Yaren Kayılçı’nın da kumitede ikinci ve katada üçüncü olduğunu, diğer sporcu Nurgül Tırınk’ın, ilk maçı aldığını ancak daha sonra rahatsızlanması nedeniyle maçlara devam edemediğini söyledi.

Bir süre önce Balıkesir’de yapılan şampiyonada Türkiye 3.’sü olan karatecileri altınla ödüllendiren Tirebolu Belediye Başkanı Burhan Takır, Erzincan’daki şampiyonada da başarılı sonuçlar elde eden sporcuları, makamında kabul ederek, kendilerine birer kol saati hediye etti.

Antrenör Ercan Kara, sporcularıyla gurur duyduğunu belirterek “Katıldığımız tüm şampiyonalarda küçümsenmeyecek başarılar elde ediyoruz ve Tirebolu’nun adını her yerde duyuruyoruz. Sporcularımızın elde ettiği başarılar gerçekten bizi çok Mutlu ediyor. Onların başarısını gördükçe Tirebolu adına büyük gurur duyuyoruz. İlçe yöneticilerimizle sponsorumuzun her şampiyona sonrası sporcularımızı ödüllendirmesi, hem onları ve hem de bizleri daha iyi motive ediyor. Bu yüzden ilçe yöneticilerimize ve sponsorumuza sonsuz teşekkürlerimizi bir kez daha yinelemek istiyorum” diyerek, 25-27 Mart tarihlerinde Kütahya’da gerçekleşecek şampiyona için de iddialı şekilde hazırlandıklarını sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.