SON DAKİKA!
seremonibursamavimercan

BURSA GİRESUN MAVİ MERCAN’A KUCAK AÇTI

Türkiye Sualtı Sporları Federasyonu (TSSF) Paletli Yüzme Büyükler Türkiye Şampiyonası için Bursa’ya giden Giresun Mavi Mercan Palet Yüzme Takımı üst düzey ağırlandı.mavimercanseremoni

Giresun’dan geldiği andan itibaren Bursa Giresunlular Derneği tarafından akşam yemekleri Bursa Büyük Şehir Belediyesi Tenis Cafe tesislerinde verilen takıma müsabakalar boyuncada lojistik destek sağlandı.

Bursa Müftülüğü’nde görevli Tirebolulu Müftü ve İl Vaizi İbrahim Sezer’de takımın yer aldığı bazı serileri izledi ve takıma manevi destek sağladı. Bursa Giresunlular Dernek Başkanı Orman Yüksek Mühendisi Üzeyir Aktaş takımın her problemi ile yakından ilgilenerek hemşeriliğin en güzel örneklerini verdi.

mavimercanbursatoplu

Mavi Mercan Paletli Yüzme Takımı Teknik Direktörü ve TSSF Giresun İl Temsilcisi Cüney Şipal “ Bursa’ya geldiğimiz andan itibaren yanımızda olan Giresunlular Dernek Başkanı Sayın Üzeyir Aktaş, Müftümüz Sayın İbrahim Sezer ve Gazeteci Yazar abimiz Ethem Bakar’a teşekkür ediyorum.” Dedi.

mavimercanbursaprotokol

Bursa Atıcılar Olimpik Yüzme Havuzu’nda 3 gün süren yarışmalar için İstanbul’dan Bursa’ya giden Gazetemiz İmtiyaz Sahibi, Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve TSSF Başkan Danışmanı Ethem Bakar Giresun ilini temsilen Bursa’da bulunan Mavi Mercan Paletli Yüzme takımı yönetici ve sporcularına destek verdi.

3 süren şampiyonada Giresun temsilcisi Mavi Mercan 28 takım arasında 8 olarak büyük bir çıkışada imza attı. Yıllardır Paletli Yüzme alanında faaliyet gösteren İstanbul, Bursa ve Ülke çapında birçok takımdan daha fazla puan toplayan takımımız Giresun iline gelecek vaad ederek döndü.

Haber: Dr. Erdal Hancı/ Gurbetçi Giresun Gazetesi-Bursa Temsilcisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.