SON DAKİKA!
espiyebelediyebaskanierolkaradere

EROL KARADERE ESPİYE’NİN ÇEHRESİNİ DEĞİŞTİRİYOR

Havaların ısınmaya başlaması ile Giresun’un sahil ilçelerinden Espiye’de çevre, yol ve mahalle düzenleme çalışmaları da başladı.

espiyebelediyebaskaniEspiye’nin başarılı belediye başkanı Erol Karadere son yaptığı meclis toplantısı ve aldığı kararlar ile şehrinin geri kalmış hizmete ihtiyacı olan mahallelerinin başta yol düzenlemeleri olmak üzere Asfalt, istinat duvarı, travetuar, kaldırım onarımı ve daha bir çok alanda hizmete yazın gelmesi ile yeniden başlama kararı verdi.

Konu ile ilgili gazetemize özel açıklamalarda bulunan Espiye Belediye Başkanı Erol Karadere “Kış mevsiminde asfaltlama çalışmalarına hava şartları uygun olmuyor ancak yol iyileştirme çalışmalarımız hız kesmeden devam ediyor. Asfaltlama yapamasak da birçok yolumuzda genişletme, altyapı çalışmalarımız sürmekte. Ekiplerimiz çalışmalarına Adabük Mahallesi’nde yol genişletme, çakıllama ve büz döşeme olarak devam etmekte. Çalışmalarımız sadece bu bölgelerle sınırlı kalmayıp bütün mahalleleri kapsayacak.” şeklinde konuştu.

marmaraespiyeplaket

Öte yandan İstanbul Maramara Üniversitesi Türk Eğitim Kulübü Öğrencileri İlçede Şehit Hüseyin Tahmaz İlköğretim Okuluna yaptıkları yardım sonrası Erol Karadere tarafından özel olarak ağırlandılar. İlçede bir restorant’ta yemek verilen gençler başkanın bu jestine kendisine verdikleri plaket ile karşılık verdiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.