Uncategorized

Çagri Koleji Fransa ve Belçika Gezisi Yapti

Giresun Çagri Koleji Ingilizce Zümre Baskani Seyfi Babür rehberliginde 6. ,7. Ve 8.sinif ögrencilerini Fransa’nin Paris ve Belçika’nin Brüksel tarihi, turistik yerlerini gezdi. Paris’in ünlü Disneyland Park’inda Çagri Koleji ögrencileri doyasiyla eglendi.

 

Türk ailelerin evlerine misafir olan Çagri Koleji ögrencileri gurbettekilerin memleket hasretlerini giderdiklerini belirten Seyfi Babür ”Türk ailelerle Anadolu yemekleri yendigini, hos gurbet sohbetleri yapildigini “ifade etti.

Ögrencilerin, yabanci dil derslerine daha da önem vereceklerini vurgulayan Çagri Koleji Ingilizce Zümre Baskani Seyfi Babür” Ögrencilerimiz dil bilmenin ne kadar önemli oldugunu yasayarak gördüler.

 

Ülkemizin degerleri ile diger milletlerin kültür degerlerini karsilastirma imkâni buldular. Geçen senede Ingiltere gezimiz olmustu. Bu gezilerimiz devam edecek ve bu senede Amerika gezimiz olacak. Dünyayi farkli bakmayi ve herkesi oldugu gibi kabul etmeyi hedefledik” diye konustu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.