Uncategorized

Çagri Kolejin de Resim Sergisi

Giresun Çagri Koleji Ilkögretim Okulu Görsel Sanatlar Ögretmeni Ramazan Çolak ve ögrencileri ‘1.Dönem’ sergisini C-city is merkezinde açti. Sergi 3 gün açik kalacak. Görsel Sanatlar Ögretmeni Ramazan Çolak serginin açilmasindan duydugu memnuniyeti ifade ederek dersinin sadece derste yapilmadigini ögrencilere gösterdi.

 

Serginin açilisini yapan Giresun Valisi Mustafa Yaman, Il Özel Idare Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu, Il Emniyet Müdürü Cemal Levent, Il Milli Egitim Müdürü Ömer Albayrak, Giresun Ticaret Borsasi Yönetim Kurulu Baskani Mustafa Karadere, Giresun Ticaret Borsasi Meclis Baskani Mustafa Demircan, daire ve okul müdürleri ile çok sayida dernek ve oda temsilcileri, siyasi parti temsilcileri ile sivil toplum örgütleri ögrenci velileri yogun ilgi gösterdi.


 


 

Açilista Çagri koleji ögrencileri müzik ziyafeti sundu. Vali Mustafa Yaman sergiyi gezerek ögretmen ve ögrencileri kutladi, ögrencilere çalismalari çok begendigini ifade etti. Çagri Koleji Müdürü Süleyman Yilmaz ”Ikinci kademe ögrencilerin sinav stresini azaltmak kültürel ve sosyal faaliyetlerini sergilemek istediklerini” belirtti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.