SON DAKİKA!

ÇAMOLUK CAZİBESİNİ ARTIRIYOR

Yoğun hayat akışından günübirlik de olsa kopmak, rüya gibi huzurlu bir ortamda dinlenmek, pozitif enerji depolamak, günlük hayat koşuşturmasının getirdiği yorgunluktan ve stresten arınmak için Giresun’un Çamoluk ilçesi müthiş bir fırsat sunmaktadır.

Giresun’un Çamoluk ilçesi , şehir hayatının bitmek bilmeyen koşuşturmasından, stresinden ve gürültüsünden bunalan, sessiz ve eşsiz bir ortam arayanların, hemen yanı başında çok kolay ulaşılabilecekleri ve gerçekten tüm yorgunluğu, streai atabilecekleri, doğayla baş başa sıcak sevecen köy insanı ile tanışıp, evlerine konuk olabilecekleri, gerçek yöresel yemeklerin tadına bakıp çok farklı tatlar, anlar bulabilecekleri yegane yerdir.

Peki ÇAMOLUK ilçesini özellikle İSTANBUL, GİRESUN, GÜMÜŞHANE, ERZİNCAN ve SİVAS günübirlikçiler için bu kadar cazip kılan nedir? Şüphesiz akla gelen en önemli şey, ÇAMOLUK’un müthiş bir doğal zenginliğine sahip olması ve bu zenginliğin 4 mevsimde de sunabilmesidir.

Berdiye Dağları’nda , yeşilin bütün tonlarını etrafında toplayan ormanı ve enfes Koçak Gölü manzarası .Yenice Köyü ve Usluca Köyü Şelaleri vazgeçilmezidir.

Zengin yürüyüş ve trekking parkurları, Koçak Gölü’nde su kayağı, jeep safari, ATV, Mesire ve piknik alanları,Yamaç Paraşütü,Rafting,Kano Etkinlikleri,Motokros,Bisiklet,Paintball,Avcılık,Foto Safari, Trekking,Off-Road, Olta Balıkçılığı gibi farklı alternatifler de sunmaktadır.

Çamoluk’a günübirlik gelindiğinde piknik alanı ve göl kenarı, günübirlikçiler için görsel bir şölen olmakla birlikte, birçok aktivite ve doğa sporu imkanı da vardır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.