Uncategorized

Çamoluk Dernegi Vali Yaman i Agirladi

 

Vali Mustafa Yaman”i Çamoluk Dernegi Baskani Yasabey Kalebasi ve yönetim kurulu üyeleri karsiladi.

 

Vali Mustafa Yaman”in beraberinde, Istanbul Vali Yardimcisi Emin Alici, Giresun Il Özel idaresi Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu, Kadiköy Kaymakami Hasan Karahan, Pendik Kaymakami Dr. Mehmet Oduncu, IETT ISL. GEN. MÜD. Strateji Gelistirme Dire Baskani Mustafa Coskun, Giresun Federasyonu Baskani Hasan Turan ve Giresun Federasyonu Yönetim kurulu üyesi Mehmet Kugu da katildi.

 


 


 

Giresun Valisi Mustafa Yaman, konusmasina Tokat”in Resdaiye ilçesi kirsalinda sehit düsen Giresunlu Cengiz Sarbas için, Giresunlulara ve Çamoluklulara bassagligi dileyerek basladi.


 

Çamoluk Derneginin çiçegi burnunda baskani Yasabey Kalebasi ve ekibini tek tek tebrik eden Vali Yaman, “Çamoluk Dernegi için hayirli olsun, hepinizi tek tek tebrik ediyorum” diyerek sürdürdügü konusmasinda, Sivil Topum kuruluslarinin Türkiye için her zaman önemli olduguna da degindi. Vali Mustafa Yaman; ilk toplantisini Çamoluk”ta yaptgini belirterek; tüm ilçelerimizin apayri bir güzelligi var. Çamoluk ilçemizinde kendine has bir güzelligi oldugunu gördüm, dedi.

Vali Yaman”in ardindan söz alan Pendik Kaymakami Dr.Mehmet Oduncu ise, Çamoluk Dernek binasinin çok begendigini dile getirdi. Oduncu, yeni yöntime basariliar dilerken, yeni yönetimin çogunlugunun gençlerden olusmasinin da önemli bir olgu oldugunua da vurgu yapti.
Çamoluk Dernegi Baskani Yasabey Kalebasi ve Çamoluk Dernegi Burs Komisyonu Baskani Veysel Ekmen, Vali Mustafa Yaman ve diger misafirlere Çamoluk Derneginin faaliyet sahasini, Çamoluk Dernegi binasin ve özellikle Burs komisyonunun çalisma seklini anlattilar. Vali Yaman Çamoluk Derneginin çalsmalarin begendigini belirterek ögrenci okutmanin ve burs vermenin kalici bir eser odluguna degindi.
Giresun Il Özel idaresi Genel Sekreteri Cumhur Melikoglu ise;”Ben sürekli Çamoluklular ile iç içeyim, yeni yönetiminizi tebrik ediyor ve basarilar diliyorum” dedi.

Vali Mustafa Yaman, Çamoluk Derneginin her katini tek tek gezdi ve Vali Mustafa Yaman”a Çamoluk ile ilgili kitaplar takdim edildi.

 


 

Giresun Valisi Mustafa Yaman, Çamoluk Derneginden ayrilmadan önce Dernek yönetimi ve diger misafirlerlerle hatira fotografi çektirdi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.