Uncategorized

Canakengin i Anma Gecesi

Canakengin i Anma Gecesi Hazirligi Sürüyor

Ortanca Sanat Ve Edebiyat Dergisi tarafindan düzenlenen “Canakengin Siir, Erol Ertemel Öykü Yarismasi” ödül töreni hazirligi sürüyor.

28 Agustos gecesi Giresun Özel Idare Kültür Sitesi salonun da yapilacak Canakengin i anma gecesi hazirligini Saban Karakaya, Faik karakiliç ve Mehmet Yüksel sürdürüyor.

Canakengin i anma gecesi hakkinda Gece hakkinda açiklamalarda bulunan komite yetkilileri sunlari söylediler.” Sairimiz Canakengin için ilk kez böyle kapsamali bir anma gecesi düzenleniyor. Bu nedenle gecenin görkemli olmasi için titizlikle çalisiyoruz” dediler.

Ortanca Dergisi nin açtigi siir yarismasinda ilk üçe giren Sairlerimiz sunlardir.

Birincilik Ödülü: ” Hatuniye Çikmazi”

Yazarin Adi: Valeria Kolos

Ikincilik Ödülü: ” Çay Avuntusu”

Yazarin Adi: Tevfika Seza Avunduk       

Üçünçülük Ödülü : ” Amma Hikaye”

Yazarin Adi: Sebnem Piskin

Gecede ayrica 7 Sairimiz de mansiyon almaya hak kazanmistir

Gece için çalismalarini sürdüren Saban Karkaya, Faik Karakiliç ve Mehmet Yüksel, Sairimizi Canakengin adina “Siir yarismasi açan Ortanca Dergisi yetkililerine tesekkür ediyoruz ve bu gecenin Sairmiz Canakengin in adina yakisir sekilde yapilmasi için çalisiyoruz ve geceye katki sunan herkese tesekkür ediyoruz” dediler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.