Uncategorized

Sükrü Genç Giresuna Geçmis olsuna geldi

 Istanbul Sariyer Belediye Baskani Sükrü Genç, Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu yu makaminda ziyaret etti. Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, Giresunlu olan Genç i belediyede agirlamaktan dolayi büyük mutluluk duyduklarini söyledi. Giresun un 21 ve 27 Temmuz tarihlerinde yasadigi sel afetlerinin sarilmasi noktasinda Sariyer Belediye Baskani Genç den büyük destek ve yardim gördüklerini vurgulayan Aksu, “Sagolsunlar sayin belediye baskanimiz bizi zor günlerimizde yanliz birakmadi. Verdigi destekten ötürü kendisine tesekkür ediyorum” dedi.
Sariyer Belediye Baskani Genç ise, kendisinin Giresunlu oldugunu, Giresun ile Sariyer Belediyesi arasinda iliskilerin gelismesi noktasinda elinden geleni yapacagini belirtti. Giresun un geçen ay yasadigi sel afetlerinden dolayi büyük üzüntü duydugunu dile getiren Genç, “Giresun halkina geçmis olsun diliyorum. Sariyer Belediyesi olarak her zaman Giresun halkinin yanindayiz. Belediyemiz ile Giresun un her alanda daha iyi iliskiler kurmasi hedefindeyim” diye konustu.
Ziyarette Aksu, Sariyer Belediye Baskani Genç e “Findik Basimizin Taci” heykeli verdi.

 
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.