Uncategorized

Caner Akgün Bozova Kaymakami Oldu


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar tarafindan mülki idare meglegine tesvik edilen ve iki yil önce Rize Hemsin Kaymakamligina atanan Caner Akgün yeni kararname ile Sanliurfa Bozova ilçesi kaymakamligina atandi.

 

Yeni görev yerinde 2 yil kalmasi beklenen Caner Akgün aslen Giresun un merkez ilçesinden, ayni zamanda gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar in da ögretmenligini yapan ögretmen anne ve babanin 2 çocugundan biri.

 

CANER AKGÜN KIMDIR?

 

Caner AKGÜN 1980 yilinda Ordu da dogdu. Aslen Giresunlu dur. Ilk, orta ve lise ögrenimini Giresun da tamamladi. 2002 yilinda Istanbul Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Isletme Bölümü nden mezun olduktan sonra 2004 yilinda Giresun Valiliginde Kaymakam adayi olarak meslege basladi. Sirasi ile Antalya ili Gündogmus ilçesi ve Konya ili Taskent ilçesinde Kaymakam Vekili olarak görev yapti. 2005- 2006 yillarinda Ingiltere nin Manchester Üniversitesi nde 9 ay Lisan ve Kamu Yönetimi dersleri aldi. 16 Mart 2007 tarihinde Adana ili Aladag Kaymakamligi na atandi. 2008 yilinda Hemsin Kaymakami olarak atandi. 30 Temmuz 2010 Tarihli ve 27658 Sayili Resmî Gazetede yayinlanan Kararname ile Bozova Kaymakami olarak atandi. Gelir Uzmani Tugba AKGÜN ile evlidir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.