SON DAKİKA!

CANİKLİ BAŞBAKAN YARDIMCISI OLARAK GİRESUN’DA

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Giresun’da ziyaretlerde bulundu. Başbakanlığa ait özel uçakla Ordu-Giresun Havalimanına gelen Nurettin Canikli burada Giresun Valisi Hasan Karahan, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve partililer tarafından karşılandı.

Havalimanından Giresun Valiliğine geçen Başbakan Yardımcısı Canikli’yi burada ise Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve il protokolü karşıladı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın kurduğu 65. Hükümette Başbakan Yardımcısı olarak Bakanlar Kurulu Kabinesinde yer alan Milletvekili Nurettin Canikli, dün ilimize geldi.

Başbakanlığa ait özel bir uçakla, Şehit cenazesine katılmak üzere Giresun Milletvekili Av.Sabri Öztürk birlikte ilimize gelen Başbakan Yardımcısı Canikli’yi Ordu- Giresun havalimanında Vali Hasan Karahan ve Ordu Valisi Sayın İrfan Balkanlıoğlu karşıladı. Canikli, Başbakan Yardımcısı olduktan sonraki ilk ziyaretini ilimize gerçekleştirdi.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) de 22-23-24 ve 26 ncı Dönem Giresun Milletvekilliği ve 62.Hükümette de Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak görev yapmıştı.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli’yi Ordu Giresun havalimanında; Vali Hasan Karahan, Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz ve Ordu-Giresun ilinin protokolü ile siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum kuruluşu üyeleri karşıladı.

Başbakan Yardımcısı Nurettin Canikli, havalimanında iki ilin basın mensuplarının gündeme ilişkin açıklamalar yaparak, değerlendirmelerde bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.