ARŞİV

Cevat Korkmaz dan Iftar Yemegi

Giresun Tirebolu Ilçesi Kardemir Köyü sakinlerinin davetli oldugu iftara Giresun Valisi Dursun Ali Sahin, Giresunspor Teknik Direktörü Bahri Kaya, Giresunspor eski Baskanlarindan Osman Çirak ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar da davet edildi.


Halen Giresun da olan ve sorularimizi cevaplayan Cevat Korkmaz, Giresunspor’a her zaman yardim için hazir oldugunu  su asamada Giresunspor’da görev kabul etmenin etik olmayacagini belirterek; ”  Ben her aman yesil-Beyazli ekibin yanindayim. Sagolsunlar bir-çok Giresunlu hemserilerimden Giresunspor’da görev almamiz için israr gördüm. Bizlere duyulan güvene tesekkür ediyorum. Su asamada ekibimizin Giresunspor’da görev almasi etik olmaz. Olusacak yeni yönetime destegimiz az-çok olur. Giresunspor yalniz kalmaz. Bu sevgi ve nöbet isi. Yesil-Beyazli takimin en kisa zamanda sikintili günlerinin geride kalacagini umuyorum” dedi.


Kaynak:Spor28

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.