SON DAKİKA!

CEVAT ÖKSÜZ’DEN GİRESUN’DA ZİYARETLER

Almanya Stuttgart Bölgesinde faaliyetlerine devam eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz bir dizi çalışma ziyareti için Türkiye’ye eldi. Cevat Öksüz bu kapsamda Giresun’da çeşitli ziyaretlerde bulundu.

Giresun’da ilk olarak Vali Hasan Karahan’ı ziyaret eden Dernek Başkanı Cevat Öksüz 19 Mart 2016 tarihinde, Stuttgart yakınlarında Erdmannhausen Halle Auf der Schray’da 5.cisi düzenlenecek olan geleneksel Giresunlular Dayanışma gecesine davet ederek, Giresun’un yurtdışında anlatılması ve tanıtılması için bu organizasyonun önemli bir fırsat olduğunu söyledi.

Giresun Valisi Hasan Karahan’da daveti için Dernek Başkanı Cevat Öksüz’e teşekkür ederek, önemli bir değişiklik olmadığı takdirde düzenlenen bu organizasyona katılacağını, Almanya’da bulunan Giresunlu hemşehrilerimizle birlikte olmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Karadeniz Giresunlular Derneği Bw Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Öksüz’e ziyareti sırasında derneğin basın danışmanı gazeteci Ethem Bakar’da eşlik etti.

12077280_1049344488418744_1416102100_n

Daha sonra Giresunspor Kulübü Başkanı Mustafa Temel Bozbağ’ı ziyaret eden Karadeniz Giresunlular Bw Derneği Yönetim Kurulu başkanı Cevat Öksüz ve Derneğin Basın Danışmanı Ethem Bakar ile birlikte Başkan Mustafa Temel Bozbağ 19 Mart’ta bu sene beşincisini düzenleyecekleri Giresunlular Gecesi’ne Yeşil-beyazlıların başkanı da görmekten mutluluk duyacaklarını söylediler.

Gecede Giresunspor ‘un ürünlerinin de satılacağı ve kulübe az da olsa maddi bir katkıda bulunulacağı belirtildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.