DÜNYA

CEVDET ÖZDEMİR VE YÖNETİMİ KONSOLOS’A GİTTİ

Amerika Giresunlular Derneği Başkanı Cevdet Özdemir ve Yönetim Kurulu New York Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosumuz M.Levent Bilgen’i yeni çalışma ofisinde ziyaret etti.

Cevdet Özdemir başkanlığındaki ziyaret heyetinde ikinci başkan İlhan Kodalak, İş Dünyasından Sorumlu Başkan Yardımcısı Bahri Yılmaz, Sekreter Zühtü Kaya yer aldılar.

newyorkbaskonsolos

New York T.C. Başkonsolosu M. Levent Bilgen’e yeni çalışma ofisinde başarı dileyen Giresunlular Dernek Başkanı Cevdet Özdemir ” Türkiye Cumhuriyeti Başkonsolosluğumuz yeni çalışma ofisine taşındı,bizde dernek yönetimi olarak yeni ofisinde konsolosumuz sayın M.Levent Bilgen’e hem hayırlı olsun ziyaretine bulunduk hemde kendilerine çam sakızı çoban armağanı hediyeler takdim etmek istedik.” dedi.

New York Konsolosumuz M.Levent Bilgen ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken şunları söyledi. ” Karadenizliler Türkiye’nin çimentosu her zaman başı dik ve çalışkandır. Giresunlu hemşerilerimin beni ziyareti çalışma azmimizi artırdı. Kendilerine yaptıkları bu ziyaret ve hediyelerden dolayı teşekkür ediyorum. ” dedi.

Daha önce de Derneğimiz tarafından hediye edilen ve çerçevelenip ofis duvarına asılı olan, milli futbolcular ve Fatih Terim tarafından imzalanmış milli takım forması içinde Konsolosumuz M.Levent Bilgen dernek yönetimimize ayrıca teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.