Uncategorized

CHP Giresun Gençlik Kollari Ankara da

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik kollari Genel merkezi tarafindan Tekel Isçilerinin hak arayisi grevine CHP Giresun Gençlik kollarida katildi.

 

CHP Giresun Gençlik kollari Baskani Hakan Türker, “ CHP Giresun Gençlik Kollari olarak Genel merkezimizin Tekel Isçileri ne destek için düzenlemis oldugu yürüyüse bizlerde gençlik kollari olarak katilarak destek verdik dedi.

 

TEKEL isçilerine destek amaciyla Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollari Genel Merkezi tarafindan düzenlenen ve yurdumuzun dört bir yanindan gençlerin katildigi “CHP Gençligi-TEKEL isçisi Elele” eylemine Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kollarimiz yogun bir katilim ile isçilerimizin yaninda olmustur,” dedi.Bu destekle bizi iktidara tasiyan TEKEL isçisi degil, milletimizdir diyen, Sayin Basbakan’a ezilmis TEKEL isçilerinin  yalniz olmadigini böylelikle bir kez daha gösterilmistir diyen Türker,” Isçilerimizin yaninda olup onlara destek vermemizi saglayan Belediye Baskanimiz Sayin Kerim Aksu’ya ve katilim saglayan tüm gençlerimize saygi ve sevgilerimi sunarim,” diye konustu.


 


 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.