Uncategorized

CHP Il Baskani Murat Ersoy Verdi Veristirdi

Milletvekili Caniklinin haddini asan açiklamalarda bulundugunu söyleyen Ersoy, açiklamasini söyle sürdürdü. “ AKP Grup Baskan Vekili Nurettin Canikli yapmis oldugu açiklamalarda CHP’ye haddini asan sözlerle yüklenmeye çalismistir.Bu arkadaslarimiz meydani bos bulunca yandaslarinin yaninda bol keseden atip tutma huylarini sürdürüyorlar.

 

Adini üç defa degistirdikleri ve içinde ne oldugunu kendilerinin dahi bilmedigi açilim yutturmacasini yuvarlak sözcüklerle süsleyerek terörü bitirmeyi planladiklarini belirtmis, Habur’daki görüntülerin terör örgütünün tasfiyesi! oldugunu söylemistir.

Sayin Canikli’ye, sifir noktasinda aldiklari terörü nasil bu hale getirdiklerini sormak lazim. Terörist basi ve onun yandaslari ile anlasarak terörü bitiremezsiniz. Teröristlerle müzakere degil, mücadele yapilir.

 

Bu mücadeleyi en iyi sekilde yürüten Türk Ordusunu yipratmak için yandas medyani da yanina alip hayali senaryolarla saldiracaksin, sonra CHP’yi darbe taraftari olarak ilan edeceksin.

CHP kadrolarindaki insanlar geçmiste oldugu gibi darbecilere karsi mücadele ederken, basta Genel baskanin olmak üzere sen ve arkadaslarin yesil kusagin gençleri olarak darbecilerin himayesinde yetistin.

 

Yüreginiz yetiyorsa gelin Genel Baskanimiz Sayin Deniz BAYKAL’in “12 Eylül cuntacilari”ni yargilayalim teklifine olumlu yanit verin, kilinizi kipirdatin da darbe karsitliginizi görelim.
Sizi elestiren, yaptiginiz yanlislari halka anlatan bu ülkenin bir çok degerli insani (bilim adami, gazeteci, sendikaci, is adami) uydurma senaryolarla içeri atip CHP bunlarin avukatligini yapiyor diye ahkam kesemezsin.

Mustafa Balbay kalemiyle, Prof.Mehmet Haberal ameliyat nesteriyle mi darbe yapacak.Asil darbeci korku imparatorlugu yaratarak karsi devrim yapmaya çalisan AKP’dir.Belediye Baskanimiz Sayin Kerim Aksu, Bulancak Duragi ile ilgili açiklamalara gereken cevabi vermistir. Yolladiklari para daha belediyeye ulasmadan tesekkür beklemek ne anlama gelir onu kamuoyunun takdirine birakiyorum.

 

CHP’yi basiretsizlikle suçlayan Canikli, asil ülke genelinde oldugu gibi Giresun’da da yol açtiklari ekonomik çöküntünün hesabini vermelidir.

Sehrimizde son yillarda kaç esnaf kepenk kapatmis, kaç aile ekonomik sikintidan parçalanmis, kaç kisi haciz kiskacinda, findik üreticisinin durumu ne? Yasamin olmazsa olmaz maddelerine yaptiklari acimasiz zamlarla emeklinin, memurun, isçinin, issiz dolasan insanlarin durumu ne?
Bunlari sorgulamalidir.

 

Gel istisare toplantisini bu insanlarla yap da boyunun ölçüsünü bir al. Uzaktan nutuk atmakla bu isler çözülmüyor. 7 yili askindir iktidarsin. Yandaslarin hariç hayatindan memnun olan kaç kisi var hep beraber görelim.

Giresun’da yapilan yolsuzluklari belgeleriyle yüzlerine vurdugumuz halde bu konuda sessiz kalmalari manidardir.

Ilçe Baskanlarinin ihale takip ettigi yandaslarin düzmece belgelerle ise alindigi AKP’den halka yarar gelmez.TEKEL isçilerine merhamet gösterdim diye açliga ve soguga terk eden zihniyete “Hak verilmez,alinir” cevabi veren insanlar sandikta mutlak bunun hesabini sandik basinda soracaklardir,”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.