Uncategorized

CHP Giresun da Sov Yapmaya Basladi

Son yerel seçimlerde elde ettigi basari ile Giresun siyasetinin adeta kaderini degistiren CHP Giresun teskilati önemi misafirler agirlamaya basaladi.

 

Yaptiklari genel kurul ile Kemal Kiliçdaroglu nu genel baskanliga getirdikten sonra Grup Baskan Vekili olan Trabzon milletvekili M.Akif Hamzaçebi ilk seyahatini Kardeniz bölgesine yapti. CHP Parti Meclisi Üyesi Giresun Milletvekili Esref Karaibrahim ile birlikte Giresun a gelen Grup Baskanvekili M.Akif Hamzaçebi bir dizi temel atma sünnet söleni ve partiye katilim törenlerine istirak etti.

 

M.Akif Hamzaçebi Genel Baskanlari Kemal Kiliçdaroglu ile yakaladiklari iktidar sansini en iyi sekilde kullancaklarini ülkeyi en kisa sürede selamete ulastiracak politikalari üreteceklerini ve ülkedeki talani bitireceklerinin sözünü verdi.

 

Partisine katilimlarin Giresun basta olmak üzere bütün yurtta devam ettigini bu katilimlarin halkin iktidari sözünü verdikleri için artarak devam edecegini düsündüklerini söyleyen Hamzaçebi Giresun son yerel seçimler basta olmak üzere partimize güç vermistir bu nedenle Giresun CHP için çok önemli bir ildir seklinde konustu.

 


 

Partisine katilanlara tek tek rozet takan CHP Grup Baskanvekili M.Akif Hamzaçebi daha sonra Giresun Belediyesi tarafindan düzenlenen sünnet sölenine katildi.

Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu nun seçim vaadlerinden biri olan Kayadibi ve Samanlikirani Mahllelerinin kanalizasyon sebekesinin temel atma törenine katilan Hamzaçebi is makinasi  ile bir süre kazi yapti.

 

Haber : Senol Özdemir

Resimler: Mehmet Yüksel-Giresunsonhaber

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.