Uncategorized

CHP Giresun da Tam Kadro Sahaya Indi

Seçim çalismasina Espiye’den baslayan partililer ilçe halkinin yogun ilgisiyle karsilasirken sorunlarin çözümüne iliskin anlattiklari projeleri de tam not alarak umutlari çogaltti


CHP TAM KADRO SAHAYA INDI


12 Haziran genel seçimleri öncesinde milletvekili aday listesini açiklayarak hedef belirleyen CHP tam kadro sahaya indi. Seçim çalismalarini Espiye’den baslatan CHP halkin büyük ilgi ve alakasiyla karsilasti. 

Milletvekili adaylari Selahattin Karaahmetoglu, Aykut Gezmis, Bülent Bektasoglu ve Nilay Pinar basta olmak üzere CHP Milletvekili Esref Karaibrahim, Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu, CHP Ilçe Baskanlarinin yani sira il ve ilçe yöneticilerinden olusan grup ilçe esnafini ve pazaryerini gezerek hem sorunlarini dinledi, hem de partilerinin politikalarini anlatti

Ilgiyle karsilanan CHP’lilerin projeleri umut verdi 

Esnafin ve ilçe halkinin yogun ilgisiyle karsilasan CHP grubu vatandasin mevcut AKP hükümetinden dert yandigina da tanik oldu. Issizlikten, yoksulluktan, hayat pahaliligindan yakinan vatandasa partilerinin Aile Sigortasini, istihdama yönelik plan ve projelerini anlatan CHP’liler Türkiye’nin ekonomik, sosyal alanda gelismesi ve vatandasin rahat bir nefes almasi için halkin iktidarinin kurulmasinin sart oldugunu belirttiler.

Karaahmetoglu: Hedefimiz 1. parti olmak


CHP Giresun adayi Eczaci Selahattin Karaahmetoglu partilerinin hem Giresun’da hem de Türkiye’de birinci parti olacagini ifade ederek, “Ülkemizin aydinlik gelecegi için hep birlikte mücadele etmeliyiz. Birlik ve beraberlik içinde olursak sorunlarimizi daha çabuk çözme sansi elde ederiz” dedi.


Gezmis: Halkin iktidarini kuracagiz


CHP  milletvekili adayi Insaat Mühendisi Aykut Gezmis de tek hedeflerinin CHP iktidari oldugunun altini çizerek, “Biz halkimizin daha insanca yasamasi, çocuklarimizin aydinlik gelecegi için mücadele ediyoruz. ‘Bir El de Siz Verin’, bir defa da bize oy verin, mahcup olmayacaksiniz” ifadelerini kullandi.


Bektasoglu: Desteklerinizi bekliyoruz


CHP adayi Eczaci Bülent Bektasoglu da AKP’nin korku imparatorlugu yarattigini, ekonomik ve sosyal yönden sorunlari arttirdigini dile getirerek, CHP iktidarinin tüm bu olumsuzluklara son verecegini, bu nedenle vatandasin gerçekleri görerek artik CHP’ye destek vermesi gerekliligini ifade etti. 


Pinar: Iktidarimizda kadinlar haklarini alacak


CHP milletvekili adayi Avukat Nilay Pinar ise ülkenin her alanda sorunlari oldugunu, yargi basta olmak üzere baskilarin çogaldigini belirterek, CHP’nin yeni bir anayasayla Türkiye’yi karanliktan kurtaracagini söyledi ve iktidarlarinda kadinlarin bütün haklarina kavusacagini ifade etti.


Karaibrahim ve Aksu’dan birlik mesaji


CHP Milletvekili Esref Karaibrahim ve Giresun Belediye Baskani Kerim Aksu da, birlik ve beraberlik içinde çalisarak partilerini hem genelde hem de yerelde 1. parti yapmanin gayreti içinde olduklarini söylediler.


Vatandas mutlu oldu, CHP moral depoladi


CHP grubunun Espiye gezisi yaklasik 5 saat sürdü. Partililerin gezisi Espiyelileri mutlu ederken kendileri de ilçeden büyük bir moralle ayrildilar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.