Uncategorized

CHP Tirebolu Teskilati Gençlere Yemek Verdi

Düzenlenen yemekte CHP Tirebolu Ilçe Baskani Murat Yildirim yaptigi konusmada “ Gençlik kollarinin olusumu siyasi partilerde en önemli kollardan birisidir. Parti yönetimine destek olma anlaminda ilçe gençlik kollari il gençlik kollarinda bagli çalisir ve Ilçe Gençlik kollarinin görevden almasi ile görevi son bulur” diyerek toplantida Gençlik Kollarinin önemine ve Tirebolu’da örgütlenecek olan bir Gençlik Kollari olusumunun sinyalini verdi.
 
Giresun Il Gençlik Kollari Baskani Hakan Türker yaptigi konusmada ise su cümlelere yer verdi ve gençlere su tavsiyelerde bulundu;

 

“Mustafa Kemal Atatürk’ten aldigimiz bu Cumhuriyeti Kemal Kiliçdaroglu ile birlikte hep birlikte en iyi yerlere tasiyacagiz. Ülkemizi Suan ki bulundugu çikmaz durumdan kurtaracagiz. Bunun içinde öncelikle hep birlikte arkadas olmayi, dost olmayi , nasil birlik ve beraberlik içerisinde bu partiye bir seyler yapabiliriz, onlari tartismayi ve onlari ögrenmeyi tavsiye ediyorum. Siyaseti yasimiz genç oldugu için ileriki yillarda agabeylerimizden büyüklerimizden yasayarak bayrak asarak bin bir türlü etkinlik yaparak yasayacak ve görecegiz. Bu süre içerisinde  hayat bize siyaseti ögretirken bizde hayata çevremizdeki arkadaslarimiza arkadaslik nasil kurulur dostluk nasil kurulur , birliktelik nasil kurulur bunlari ögretecegiz. Sizden en büyük ricam gittiginiz kahvelerde , spor kulüplerinde , derneklerde , köse basinda dinlendiginiz diregin dibinde bayramda seyranda gittiginiz yerlerde , hangi fikirden olursa olsun içinde kalbinde bir umut varsa , bir Atatürk sevdasi varsa , Bir bayrak sevdasi varsa , bir ülke sevdasi varsa bu partiye davet edin”


 


 


 

Gecenin diger önemli anida Gençlerin sürekli Ilçe Baskani Murat Yildirim’i ve Giresun Il Gençlik Kollari Baskani Hakan Türker’i soru yagmuruna tutmasiydi.


 


 


 


 

Hos bir sohbet ortaminda geçen Gençlerin Dayanisma ve Kaynasma Yemegi hatira fotografi çektirdikten sonra son buldu.


 

Haber : Kadir Can ÇAMUR /Gurbetci Giresun Gazetesi-Tirebolu Temsilcisi

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.