EKONOMİ

ÇİÇEKCİ’DEN SIRA DIŞI KAMPANYA

Giresun’da bir çiçekci 14 Şubat sevgililer günü nedeniyle sıra dışı bir kampanyaya imza attı. 20 adet gül alana 1 altın tek taş yüzük hediye eden çiçekci gündeme oturmayı başardı.

Giresun’da bir çiçekçi, Sevgililer Günü’ne özel kampanyayla 20 adet gül alan müşterilerine tek taş altın yüzük hediye etti.

İş yeri sahibi Levent Solmaz, geçmiş yıllarda düzenledikleri Sevgililer Günü’ne özel kampanyaları bu yıl tek taş altın yüzükle devam ettirdi.

Kampanya kapsamında yaklaşık 35 kişiden 20’şer adet gül siparişi aldığını ifade eden Levent Solmaz, “Müşterilerimizden çok olumlu tepkiler aldık” dedi.

İş yeri sahibi Levent Solmaz, Sevgililer Gününde insanların aklına ilk gelen çiçeğin gül olmasından dolayı kampanyayı gül üzerine yapmayı tercih ettiklerini belirterek, şunları kaydetti:

“Müşterilerimize gülün yanında birkaç seçenek de sunduk. Orkide tercih edenlere orkidenin yanında da yüzük hediye ettik ancak genellikle gül tercih edildi. Giresun’da bütün meslektaşlarımızda gülün adedi 10 lira, bizde de 10 lira, yani bir değişiklik yok.” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.