Uncategorized

Cimide Senligi Bulusturdu

Giresun Görele Aydinlar beldesi Cimide mevkiinde asiri yagis nedeniyle yapilmasi planlanan senlik iptal olunca, senlik protokolü Görelede bir araya geldi.

 

Senlige katilmak üzere Giresundan gelen Giresun Merkez Il Genel Meclisi Üyesi ve Giresun Federasyonu Genel Baskani Eyüp Çifçi, Giresun Kesap Ilçesi Il Genel Meclisi Üyesi ve MHP Il Genel Meclisi Grup Baskani Mehmet Yüksel, Giresun Konfederasyonu ve Giresun Dernekleri Federasyonu Genel Baskani Sitki Ada, Çanakkale Giresunlular Dernegi Baskani Ve 18 Mart Üniversitesi Ögretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Selçuk Ipek, Sultangazi IGEDER Baskani ve Orhangazi Ilkögretim Okulu Müdürü Abdurrahman Ada, Giresun Dernekleri Federasyonu Genel Baskan Vekili ve KARDEK Genel Sekreteri Ethem Bakar, Tirebolu Yukari Bogali Köyü Muhtari ve 2. Çömlekçi Findik Festivali Organizasyon Komitesi Baskani Durmus Ayvaz, Göreleekspres Gazetesi Sahibi M.Riza Aksu Görele Gölbasi mevkiinde bir araya gelip sohbet etme imkani buldu.

 


 


 

Cimide mevkiinde yagan asiri yagisa ragmen Göreleye inildiginde bu yagistan eser yoktu, Cimide senligi bir hafta sonraya ertlendi, Istanbuldan gelip senlige katilmak isteyenler ise senligi yasayamayinca Görelede pide yedi ve çay içti.

 

Haber:Bülent Aksu

           Görele Temsilcisi

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.