Uncategorized

Çinar Çetinkaya Önce Saglik Dedi

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar ile Gazeteci-Yazar ve Emekli Egitimci Zeki Al bir süre önce yasadigi saglik problemleri nedeniyle evinde istirahat eden Tirdef kurucu baskani Elektirik Yüksek Mühendisi Çinar Çetinkaya ya bir geçmis olsun ziyaretinde bulundu.

 

Ziyarette son günlerde yasanan ve cemiyet hayatini ilgilendiren olaylar ile ilgili görüs alisverisinde bulunan  üç isim cemiyet hayatinin gelecegini tartisti.

 

Giresun da dernek ve fedrasyon olarak kurulu birçok yapinin islevini tamamladigini artik daha üst düzey çalismalarin yapilma zamaninin geldigini belirten Çinar Çetinkaya bunu basaramazsak gelecekte bu islere katki yapacak kimseyi bulamayiz dedi.

 


 

Bir müddet saglik problemleri nedeniyle uzaklastigi sivil toplum ile ilgili konulara kisa bir dönüsü sizler sayesinde yaptim diyen Çetinkaya sagligima tam olarak kavustugumda Giresun, Tirebolu ve sosyal çevremle ilgili yarim kalan projelerime devam edecegim seklinde konustu.

 

Ziyaret sirasinda Zeki Al ve Ethem Bakar in Giresun sivil toplum örgütlerine yaptigi katkilarin azimsanmayacak kadar çok olduguna deyinen Çinar Çetinkaya yapilan ziyaretten dolayida gösterien vefaya tesekkür etti.

 

Ayrica Gurbetçi Giresun Gazetesi araciligi ile hastaligi müddetince arayan, gelen ve çiçek, mesajla ulasan bütün dostlarima tesekkür ve sükranlarimi sunuyorum diyerek sözlerini tamamladi.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.