SON DAKİKA!

CUMHURBAŞKANI ABDULLAH GÜL GİRESUN GEZİSİNİ PAYLAŞTI

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Giresun gezisindeki izlenimlerini sosyal paylaşım sitesi Twiter’daki, hesabından milyonlarca takipcisi ile paylaştı.

38 yıl sonra ilk defa resmi olarak bir Cumhurbaşkanı ağırlayan, Giresun ve Giresunlular için övgü dolu sözler söyleyen Abdullah Gül’ün bazı paylaşımları şöyle;

Giresun’un Bulancak ilçesinde yapımı devam eden tamamı taştan yapılan cami zarif mimarisiyle çok etkileyici.”

Giresun Valiliği önünde de kalabalık bir vatandaş topluluğu tarafından karşılandık;

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül açıklamalarına şöyle devam etti.
“Karadeniz’in sarp coğrafyası ile insanımızın pratik zekası birleşince ilginç çözümler ortaya çıkıyor. Cep telefonları yokken Giresunlular tepeden tepeye ıslık çalarak buldukları ‘kuş dili’ ile haberleşiyormuş. Kivi de Karadeniz bölgesinin gelir kaynaklarının arasına katıldı. Giresun’da bir bahçede kivi topladım.”

1 Yorum

  1. Sn.Cumhur başkanım hoş geldiniz GİRESUN ilimize.Bizim insanımız cefakardır sever devletini indirmez sırtından sözüm size değil devlete Giresun eriyor sağı solu büyükşehir oldu o hala göç veriyor küçülüyor istihdam yok turizm yok iş sahası fabrika yok hayvancılık desen onuda yapmıyor artık dünya bizi şehre çekti hazır yiyoruz üretmiyoruz artık.Bi çare giresunumuza devletimizin sizin emrinde bir sürü müfettişler var ateşleyin şu giresunada devlet artık bzim sırtımızdan in sinde giresunluda bişeyler görsün her zaman tek ikdidardan yana olan giresun hep oyunu ona göre vermiş ancak hep vaadler almış başka da bişey yok kimi yerlere gidilip devlet bayrak devetin memurları öldürülüyo yine de o bölgelere yeniden yapılaılacak kadar yatırımlar yapılıyo bu devletin çimentosu olan kuruluşunda azı dişi oln topu tüfeği neferi olan giresunumuzada dönün artık seçimler geliyo kimse boş vaadler vermesin ilimize katkı istiyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.