SON DAKİKA!

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Duroğlu Belde Teşkilatı Açıldı

Giresun Merkez İlçeye bağlı Duroğlu Beldesi’nde Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Merkez İlçe Başkanlığı tarafından Belde Başkanlığı binası açıldı.

Antalya Milletvekili Cavit Arı, Edirne Milletvekili Okan Gaytancıoğlu, Giresun Milletvekili Necati Tığlı, Giresun İl Başkanı Av. Gültekin Uzunalioğlu, Giresun İl Kadın ve Gençlik Kolları, İlçe Başkanları, Meclis üyeleri, partililer ve vatandaşların yanı sıra diğer siyasi parti temsilcileri de katıldı.

Açılış töreninde konuşan Giresun Merkez İlçe Başkanı Av. Murat Bektaş, Duroğlu Belde binasının açılışında emeği geçenlere teşekkür ederek, seçimlere hazır olduklarını ifade etti. Giresun Merkez İlçe Başkanı Murat Bektaş, Duroğlu beldesinin pek çok ihtiyacı olduğunu, en öncelikli taleplerinin beldeye bir lise açılması olduğunu vurgulayarak, “Duroğlu geçmişi olan bir beldemiz. Ancak biz geleceği de olsun istiyoruz. Öncelikli olarak beldemizde bir lise kurulmasını umut ediyoruz ve bunun için gayret göstereceğiz.” dedi.

Açılışın ardından CHP heyeti, Duroğlu belde esnafını ziyaret etti. Belde esnafı, ülkenin içinde bulunduğu durumu derinden hissettiklerini ifade ettiler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.