Uncategorized

Demokrat Parti Karisti

Giresun siyaseten yillardir yasadigi daginikligi suan anketlerde %2 ve belkide daha altinda gözüken bir partinin teskilatlanmasinda dahi yasamaya devam ediyor.

 

Demokrat Parti ile Anavatan partisi yillardir süren rekabetlerine bir süre önce Ankarada yaptiklari ve adina birlesme kongresi dedikleri birlesme süreci ile son vermeyi düsünmüsler bu arzunun tabandan geldigini iddia etmislerdi. Iste buraya kadar normal giden süreçte Giresun hesaba katilmamis anlasilan her yerde birlik olsa asla Giresun ilinde olmaz gelinen noktada bu en güzel gösterge 81 ilden sadece Giresun ilinde atanmis iki baskan var. Biri eski milletvekili Opr.Dr.Ergun Özdemir digeri ise Selim Saglik inanilacak gibi degil ortada daha iktidar alternatif olusturmus bir kadro bile yokken bu neyin nesi demek geliyor insanin içinden.

 


 

iste bu il baskanlarindan biri olan Selim Saglik dün bir basin toplantisi yapti yaninda birlesilen Anavatan Partisinin son il baskani ve bir zamanlar Ergun Özdemir in sag kolu ile birlikte bu manzara karsisinda Selim Saglik ve yanindakilerin söylediklerinin bir öneminin oldugunu sanmiyoruz.

 

 

Haber :Senol Özdemir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.