Uncategorized

Dereli kan kaybediyor

Iste Ethem Bakar in Özel Haberi;


 

Ethem Bakar ile Köln de is yerinde görüsen Dereli eski belediye baskani Muzaffer Karakayali  cebimden parasini vererek getirdigim suyu bile hizmet yaptik diye halka anlatan bu yönetimin degerlendirmesini Dereli halki günü gelince yapacaktir dedi.

Muzaffer Karakayali Üniversite tarafindan açilmasi düsünülen yüksek okulun toplanan paralari ile alinan arsasinin Tokiye peskes çekilmek üzere oldugu duyumlari aldiklarini her ilçe bir okulu almak için yarisirken bazilari ikincisini isterken Dereli belediye baskani okul için toplanan paralari Toki ile yapmayi düsündügü konut projesine aktarmaya çalismasini neyle açiklayabilirsiniz sorusunu sordu.

Karakayali halkin temel ihtiyaçlarindan olan karsilikli otobüs seferlerinin tamamen kaldirilmasinin halkin maduriyetine yol açacagini bu uygulamanin halkin yayrarina olmayacaginada degindi.

 

 


 


Su islerinde çalisan kadrolu personel varken su okuma isini özellestiren yönetimin ne yapmak istedigini merak ettigi söyleyen Karakayali  seçimler sirasinda Ak partiye geçen ve Il Genel meclisi üyesi seçilen Sükrü Kahramanin amca oglu AKP ilçe baskani Osman kahraman aldigi arabayi belediyeye kiralayarak su okuma isini aldigini ve belediyeyi her ay 3.000 TL zarara ugrattigini iddia etti.

 

Belediyeye alinan demirbas esyalarindan ihalesiz ve pazarliksiz olarak yandas kislerden alindigini iddia eden Karakayali elbet bu islerin bir hesap dönemi olacaktir dedi.

 

Ayrica geçen dönem Ak partili il belediye baskani bizim çöplerimizi kabul etmezken bugün Giresun Belediye baskani Sayin Kerim Aksu hiçbir problemsiz gönderilen çöpleri kabul etmektedir buda CHP yönetim anlayisinin tezahürüdür dedi.

 

Ayrica Karakayali borçsuz devrettikleri Dereli belediyesinin bugün ne kadar borcu var diyerek sözlerini tamamladi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.