SON DAKİKA!

DR. AHMET KARTAL’A HÜZÜNLÜ VEDA

Giresun’da bu sabah evinde ölü olarak bulunan aile hekimi Ahmet Kartal’ın cenazesi, düzenlenen törenin ardından memleketi Van’a uğurlandı.

Dr. Ahmet Kartal (55) için görev yaptığı Giresun Merkez Soğuksu Aile Sağlığı Merkezi’nde tören düzenlendi.

Törene Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu, Giresun İl Sağlık Müdürü Opr. Dr. Hasan Hüseyin Arslantürk, Giresun Tabipler Odası Başkanı Dr. Selami Oktay, Kartal’ın çalışma arkadaşları ve vatandaşlar katıldı.

Giresun Tabipler Odası Başkanı Dr. Selami Oktay, törende yaptığı konuşmada, Meslektaşımız Dr. Ahmet Kartal’ın mesleğine başladığı 1984 yılından bu yana Giresun’da görev yaptığını söyledi.

Dr. Selami Oktay, çok üzgün olduklarını belirterek, “Kendisine Allah’tan rahmet, yakınlarına baş sağlığı diliyoruz. Verdiği hizmetlerden dolayı hepimiz ona müteşekkiriz.” dedi.

Okunan duanın ardından Dr. Ahmet Kartal’ın naaşı, toprağa verilmek üzere memleketi Van’a gönderildi.

Merkez Soğuksu Aile Sağlığı Merkezi’nde görevli aile hekimi Dr. Ahmet Kartal’dan üç gündür haber alamayan çalışma arkadaşları bu sabah durumu polise bildirmiş, Dr. Ahmet Kartal, Nizamiye Mahallesi’ndeki evinde ölü bulunmuştu.

Yalnız yaşadığı öğrenilen Dr. Ahmet Kartal’ın cenazesi, kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için Giresun Üniversitesi Prof. Dr. İlhan Özdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.