SON DAKİKA!

GİRESUN FEDERASYONU GENEL BAŞKANI MEHMET KUĞU OLDU

Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu 4.olağan genel kurulu Üsküdar Belediyesi Burhaniye gençlik merkezinde yoğun bir kalabalık eşliğinde gerçekleştirildi

Abdullah Akgün ve Mehmet Kuğu’nun hazırladığı iki listenin yarıştığı seçimde Mehmet Kuğu Giresun Federasyonu yeni dönem Başkanı olarak tekrar güven oyu almış oldu.

İstanbul’da faaliyet yürüten sivil toplum kuruluşlarından en güçlüsü ve yaptığı etkinlikler ile adından söz edilen Giresun Federasyonunun Üsküdar Belediyesi Burhaniye gençlik Kültür merkezinde yapılan 4. Olağan kongresinde Başkan Mehmet Kuğu güvenoyu alarak yeni dönem için tekrar yetki aldı.

Yoğun ilgi gösterilen Genel kurula TBMM İdare amiri ve Ak parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan, CHP İstanbul milletvekili Emine Gülizar Emecan, Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Eyüpsultan Belediye Başkanı Remzi Aydın ,BBP MKYK üyesi Mustafa Mican,Esenyurt Belediye başkan aday adayı Abdurrahman Ada,AK Parti Başakşehir ilçe Başkanı Sebahattin Kayas, Beykoz Belediye Başkan yardımcısı Salim Öztürk , MHP Tirebolu Belediye Başkan adayı Fikri Şen, MHP Görele Belediye Başkan adayı Ertuğrul Melikoğlu, CHP Beykoz Belediye Başkanı aday adayı Gökhan Taneri Vural, AK Parti Gaziosman paşa belediye Başkan aday adayı Şahin Pirdal, TÜKODER Genel Başkanı Aziz Koçal, bürokratlar, iş adamları, STK başkanları, siyasi parti temsilcileri, Giresun Medya platformu Başkanı Sadi Toygar, Haberciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Bakar, basın mensupları,delegeler ve davetliler katıldı
Giresun Federasyonu Başkan yardımcısı Fatih Aydın’ın sunduğu Genel kurulda, Divan Başkanlığına Av. Mehmet İpek, kâtip üyeliklere Suna Özbayram ve Hasan Cebbar seçildi.
Divan heyeti gündem gereği saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasından sonra faaliyet raporları ile denetim raporlarının okunmasının ardından yapılan oylama sonucunda raporlar ibra edildi.
Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Eyüpsultan belediyesi Başkanı Remzi Aydın, CHP İstanbul milletvekili Gülizar Emecan ve TBMM İdare amiri ve Ak parti İstanbul Milletvekili Hasan Turan protokol konuşmaları yaparak genel kurulun hayırlı olmasını temenni ettiler.

yapılan konuşmalarında ardından yapılan seçimlerde iki liste yarıştı mevcut başkan Mehmet Kuğu’nun hazırladığı liste ipi göğüsledi ve 3 yıllığına yetki aldı.

İşte yeni yönetim kurulu;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.