SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM GİRESUN’A HİZMET AMACINDAYIM

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun’a ve Giresun halkına hizmet etmek istediklerini söyledi.

Dr. Orhan Erzurum, düzenlediği basın toplantısında, yaklaşık 3 ay önce adaylığının açıklandığını belirtti.

Giresun’a hizmet etmek istediğini kaydeden MHP Giresun Belediye Başkan Adayı Dr. Orhan Erzurum, “Vatan sevgisi, millete hizmetin en büyük gücüdür. Bu sevginin en iyi gösterileceği zeminlerden birisi de hiç şüphesiz yerel yönetimlerdir. Bizler de bu anlayışla yaklaşık 3 ay önce Belediye Başkan adaylığımızı açıklayıp Giresun’a hizmet için yola çıkmıştık. 3 aydır çalışmalarımız, temaslarımız, fikir alış-verişlerimiz ve ziyaretlerimiz devam etmektedir” dedi.

Dr. Orhan Erzurum, Giresun Belediyesini kazanması durumunda, kentlilik bilincini geliştirterek, çağdaş dünyanın gerekliliklerine göre hizmet anlayışını biçimlendiren, yenileyen ve bu anlayışla halka hizmeti benimseyen bir belediyecilik anlayışıyla hareket edeceklerini dile getirerek, şunları kaydetti:

“Çalışmayı ibadet kabul eden, hizmette hiçbir fedakarlıktan kaçınmayan, sadece halka hizmete odaklanan bir belediyecilik düşüncesiyle Giresun halkı için mücadele etmek hedefimiz. Hizmet yaparken hakkı ve hukuku ön planda tutan, kimseyi ötekileştirmeyen adil ve eşitlikçi anlayışı güdeceğiz. Plan, proje ve hizmetlerinin tüm safhalarını ayrıntılarıyla, kent sakinleriyle paylaşan, onlarla sürekli iletişim içinde olan ve onlardan gelecek geri bildirimleri gelişme aracı olarak sayacağız.” Diyerek sözlerini tamamladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.