SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM MESLEKTAŞLARINI ZİYARET ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Belediye Başkan adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun Tabipler Odası’nı ziyaret etti.

Ziyarette projeleri hakkında bilgilendirme ve değerlendirmede bulunan MHP Giresun Belediye Başkanı Adayı Dr. Orhan Erzurum, Giresun’un kentsel açıdan çok ciddi sorunları olduğunu söyledi.

Dr. Orhan Erzurum, “Merkezi hükümet Giresun’a bir şey getirmek yerine fazlasını aldı götürdü. Sanayi bitti, işsizlik ve göç had safhaya ulaştı. Liman en azından işliyordu bunları Karadeniz’in en kötü yeri haline geldi” dedi.

Genel iktidarın politikalarında Giresun yok sayılırken yerel iktidarlarında 10 yıldır Giresun’a gözle görülür ciddi bir projeyi hayata geçirmediğini savunan Dr. Orhan Erzurum, “Maalesef çevre düzenlemesi hariç Giresun’a hiç bir şey yapılmadı. Giresun Karadeniz’in en uzun sahillerine sahip kıyı kenti. Bizler çocukluğumuzda evlerimizin önünde denize girerken denizden faydalanılması gereken yaz mevsiminde 3 ay denizi görmeden yaşıyoruz. Deniz kentinde denize hasret gidiyoruz. Kent insanı sahillerini yeteri kadar kullanamamaktadır” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.