SON DAKİKA!

DR. ORHAN ERZURUM YA MEMUR OLUN YA SİYASET YAPIN

MHP Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum’dan AKP militanı gibi çalışan memurları uyararak, Ya memuriyetinize devam edin yada istifa edip siyaset yapın. dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Giresun Milletvekili Dr. Orhan Erzurum seçim gezilerini aralıksız sürdürdü.

Önceki seçim sonrasında teşekkür ziyaretlerinde bulunurken yeniden seçim kararı alınması Mayıs ayından beri Dr. Orhan Erzurum’un çalışma temposunu artırdı. Seçim gezilerini Piraziz, Bulancak ve Giresun merkezde sürdüren Dr. Orhan Erzurum, bazı devlet görevlilerine sert mesaj gönderdi.

Dr. Orhan Erzurum yaptığı açıklamada, “Şahsım, partililerimiz ve dava arkadaşlarımızla gecemizi gündüzümüze katarak seçim çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Ancak biz sahada sadece İktidar partisi AKP ile değil birde devletin görevlileri ile mücadele ediyoruz” dedi.

“EMEKLERİMİZİ ÇALDIRMAYACAĞIZ”

Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, bazı devlet görevlilerin AKP askeri gibi çalıştığını, AKP yöneticilerinden daha çok sahada olup, vatandaşlardan oy istediğini ifade ederek şunlara yer verdi; “Bir köye gidiyoruz, bir mahalle ziyareti yapıyoruz hemen arkamızdan devlet görevlileri geliyor, kara propagandalar ile iktidar partisine oy istiyor. Devletin imkânlarını kullanarak halkımızı bizden uzaklaştırıyor. Bu resmen bizim emeklerimize, alın terimize vurulan darbedir. Şartlar ne olursa olsun benim ve dava arkadaşlarımız emeklerini zerre kadar çaldırmayacağım.”

“DEVLET MEMURLARI ASLİ GÖREVLERİNE DÖNMELİ”

Vatandaşlara açık çağrıda bulunan Milletvekili Dr. Orhan Erzurum “Seçim çalışmalarında ne devletin tek kuruşunu nede memurlarını kullanıyoruz. Biz hak ve hukuk bilen kişileriz. Bu davranışlarda olan, AKP askerliği yapan kişileri bir kez daha uyarıyor asli görevlerine dönmelerini belirtiyorum” şeklinde konuştu.

Haftanın ilk mesaisini yoğun bir şekilde geçiren Milletvekili Dr. Orhan Erzurum, Piraziz ve Bulancak halkının yoğun ilgisiyle karşılaştı. 1 Kasımdan sonra asla bölge ayrımcılığı yapmayacağını, sen bu ilçeli ben bu ilçeli gibi ayrışmalara girmeyeceğini belirten Erzurum sözlerini şöyle tamamladı; “Ben şu bu ilçenin değil tüm İlçelerin Milletvekili, Giresun Milletvekili olacağım. Tüm hemşerilerimin Ankara’da sesi olacağım. 7 Haziran’da başardık, şimdi de sizlerin desteği ile başaracağız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.