Uncategorized

Ercan Türk Müjdesi; Anadolu Denizcilik Lisesi Tamam

2009 yilinda Bakanlar Kurulu nca, 2010 yili Programinin Uygulanmasi Koordinasyonu ve Izlenmesine Dair Karari bünyesinde yapilmasi planlanan Giresun Ili Tirebolu Ilçesi Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi nin projesinde yapilan degisikligin Milli Egitim Bakanligi tarafindan onaylandigi bildirildi.
 
Milli Egitim Bakanligi Strateji Gelistirme Daire Baskani Giresunlu hemsehrimiz Ercan Türk, Tirebolu ya yapilacak olan Anadolu Denizcilik Meslek Lisesi nde Bodrum+Zemin+2 Kat tan olusan 16 Derslikli Ögretim Binasi(4.200 m2) ile Zemin+1 Kat tan olusan Gemi Makinesi Atölyesi(834 m2) , Spor Salonu ve 90 ögrencilik Pansiyon Binasinin bulundugunu söyledi.


Tirebolu ya uygulanacak projenin, Mersin Deniz Ticaret Odasi tarafindan hazirlanan ve Milli Egitim Bakanligi nca onaylanan tip proje oldugunu belirten MEB Strateji Daire Baskani Ercan Türk, bu tesisler yapildiginda egitime büyük bir katkisi olacagini kaydetti.
 
Mehmet ÜÇÜNCÜ-ANKARA

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.