DÜNYA

ERDMANNHAUSEN GİRESUNLULARA HAZIR

Karadeniz Giresunlular Derneği tarafından organize edilecek olan Giresunlular Dayanışma gecesi için Erdmannhausen Halle Auf Shray gelin gibi süslenip davetlilerine hazırlandı.

Geçen yıl 1.200 kişini katıldığı ve girişte izdiham yaşadığı Giresunlular dayanışma gecesi bu yılda  aynı yerde aynı saatte başlayacak.

karadenizgiresundernegi1

Konu ile ilgili Stuttgart-Münih bölgesinde yaşayan bütün Karadenizlileri dayanışma gecesine bekleyen Karadeniz Giresunlular Dernek Başkanı İrfan Aydemir ” Bu yıl içerik olarak çok zengin bir program hazırladık, bütün yönetici arkadaşlarımızla geceli gündüzlü çalıştık, gerek Türkiye’den katılan sanatçılarımız gerekse de protokol olarak gelen misafirlerimiz çok eğlenceli bir gece geçirecekler.” dedi

Karadeniz Giresunlular Dernek Başkan Yardımcısı Cevat Öksüz ” Sanatçılarımız ve Folklor ekibimizle çok iddialıyız, bu gece kimse masasında oturup sıkıcı bir atmosferde olmayacak resmen fıkır, fıkır bir zaman geçirecekler. Şuan bilet konusunda büyük talepler var. Avrupa’nın çeşitli şehirlerinden gelen talepleri karşılıyoruz.İnşallah güzel bir gece olacak.” diyerek sözlerini tamamladı.

Tarih : 02.03.2013
Saat : 16:00 dan itibaren
Adresse: Halle auf der Schray /Schrayweg 1/ 71729 Erdmannhausen
Bilgi ve bilet temini iҫin: 0172/4353934 & 0171/3817120

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.