BULANCAKSON DAKİKA

ERHAN ÇİMEN İŞ MAKİNESİNİN ALTINDA CAN VERDİ

Bugün Giresun’un Bulancak ilçesi Ucarlı Mahallesi Soytanoğlu mevkiinde yol çalışması  yapan Bulancak Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı Greyder ekibinden Operatör Erhan Çimen aracının yaptığı arıza nedeniyle yuvarlandı.

erhancimen

Yuvarlanan Greyder’in Operatörü Erhan Çimen aracının altında kalarak feci şekilde can verdi.

erhancimentakimelbiseli

Greyder operatörü Erhan Çimen, kullanmakta olduğu makinenin (Greyder) yapmış olduğu teknik arıza sonucu yaklaşık 80-100 metre uçuruma yuvarlandı. İş arkadaşlarının gözleri önünde yuvarlanan makinenin altında kalan Erhan Çimen’in cansız bedeni açılan yeni bir başka yoldan yürüyen bir iş makinesinin yardımı ile kaldırılan greyderin altından Sivil Savunma ve AKUT ekiplerince çıkarıldı.

Bulancak Cumhuriyet Savcılığınca incelenen Erhan Çimen’in cansız bedeni , detaylı tetkik için Bulancak Devlet Hastanesi Morguna kaldırıldı. Cumhuriyet Savcılığının raporu ardından Bulancak Belediyesi İtfaiyesinde yıkanan merhumun naaşı, İhsaniye Mahallesindeki evine götürüldü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.