SON DAKİKA!

ERKAN SÖZERİ; 3 PUAN BİZİ PLAY-OFF’A GÖTÜRECEK

Giresunspor teknik direktörü Erkan Sözeri, 1461 Trabzon karşısında aldıkları galibiyetle Play-Off iddialarını sürdürdüklerini belirtti.

Sahada galibiyet adına gereken her şeyi yaptıklarını vurgulayan Erkan Sözeri, “Gerçekten çok gergin bir maç oldu. Çok iyi oynadığımız söylenemez ama çok iyi mücadele ettik. Maçı kazanma adına ne gerekiyorsa sahada yaptık” dedi.

Teknik Direktör Erkan Sözeri, maçın kırılma anları olduğunu anlatarak, şöyle devam etti:

“İlk yarıda Waldison’un pozisyonu gol olsaydı, maç 2-0’a gelecekti. İkinci yarıda 1461 Trabzon’un pozisyonu gol olsaydı 1-1 olacaktı. Bunlar maçın kırılma anlarıydı. Bu şehrin 40 yıllık özlemine son vermek için nasıl mücadele edilmesi gerekiyorsa o yönde mücadele ediyoruz. Oyuncularımı kutluyorum. Çok istekli ve arzulu oynadılar. Rakip karşısında değerli 3 puan aldık. Rakibimiz de konumu itibarıyla zorlu bir rakipti. Bu ligin en çok koşan takımlardan birisi. Bugün onu da gösterdiler. Onları da tebrik ediyorum, gerçekten iyi mücadele ettiler.”

Play-Off mücadelesi veren rakiplerinin hata yapmalarını bekleyeceklerini ifade eden Erkan Sözeri, “Daha işimiz bitmedi. Biz kazandık. Rakiplerimizin maçlarda alacakları sonuçları bekleyeceğiz. Kalan haftalarda, rakiplerimizin alacağı sonuçlara göre belki 1 puan, belki de 3 puan bizi hedefe götürecek” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.