SON DAKİKA!

ERKAN SÖZERİ: KAZANMAYI ÖĞRENECEĞİZ

Giresunspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri ise maçın fotoğrafına baktığında, özellikle ilk yarıda istedikleri bütün oyunu sahaya yansıttıklarını ifade etti.

“Gol atmadaki sıkıntımızı deplasmanda 2 gol atarak giderdik” diyen Teknik Direktör Erkan Sözeri, şöyle konuştu:

“Ama maalesef ikinci yarıda bugüne kadar yediğimiz gollerden incelediğimizde anlık konsantrasyon kayıpları ve bireysel hatalardan yediğimiz goller vardı. Bugün çok bireysel hata yapmadık ama yine anlık konsantrasyon kaybı üstü üste 2 gol yememize neden oldu. Maçın genelinde ilk yarıda istediğimiz her şeyi yaptık. İkinci yarıda da çok kötü oynamadık ama 2 gol yedik. Kazanamamış olmak çok üzücü olsa da artık kazanmayı öğreneceğiz. Rakibimize iyi reaksiyon verdiğimizi düşünüyoruz.”

Boluspor’u da oynadığı oyundan dolayı tebrik eden Erkan Sözeri, “Boluspor, maçı bir an bile olsa bırakmadı. Döndürmek için çok uğraştı. Maçtan önce 1 puan çok kötü değil gibi gözükse de maçtan sonraki 1 puan bizim için üzücü oldu. Futbolcularımız bugün aldığımız 1 puandan mutlu değiller. Bu da bizim için çok güzel bir olay. Demek ki, çok kazanmak istiyorlardı. Bir seviyeye gelmişlerdi. Bu kazanmayı da alışkanlık haline getirmek için bu hataları asgariye indirmek gerekiyor. Çalışmalarımız bu yönde olacak” ifadelerini kullandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.