Uncategorized

Esenyurt Giresunlulari Piknikte Bulustu

Giresun Dernekler Federasyonu (GIRDEF) üyesi derneklerden olan Esenyurt Giresunlular Dernegi Istanbul Çatalca Gümüspinar Köyünde düzenledigi piknik ile hem üyelerini hemde üyelerinin dostlalarini eglendirdi.


 

Istanbul un yeni ilçelerinden biri olan ve Kiraç ta kurulmasina ragmen Esenyurt un ilçe olmasi sonrasi adini Esenyurt Giresunlular Dernegi olarak belirleyen Giresunlular bu yil birincisini düzenledikleri piknik organizasyonu ile büyük takdir topladilar.

 

Piknik Organizasyonuna Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskani Sitki ADA, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekili ve Gazetemiz Imtiyaz Sahibi Ethem Bakar, Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler, Esenyurt Giresunlular Dernek baskani Orhan Demir, Bagcilar SGK Müdür Yardimcisi Halil Cindik, Avukat Orhan Kiliç ve kalabalik bir halk toplulugu katildi.

 


 

Dernek Baskani Orhan Demir piknik organizasyonunun açilisinda yeni bir dernek olmamiz nedeniyle yapacagimiz kusurlarin simdiden affedilmesini diliyorum dedi.

 

Daha sonra mikrofona davet edilen GIRDEF Genel Baskani Sitki ADA 2006 yilinda kuruldugumuz günden buyana birlik ve beraberlik adina geldigimiz noktada derneklerimize faydali olacagimiz her konuda yanlarinda olmaya çalistik.

Geçen yil aramiza katilan en genç derneklerimizden Esennyurt Giresunlular dernegi her geçen gün yaptigi organizasyon ve etkinlikler ile bir çok dernegimize örnek olmustur bu nedenle basta baskan Orhan Demir olmak üzere nezninde bütün yöenetim kurulunu kutluyorum seklinde konustu.

 


 

Piknikte Giresun müziginin en önemli erkek vokallerinden Ahmet Olgun ile harketli Giresun türkülerinin kadin ismi Kiymet Kurt katilimcilari eglendirdi.

 


 

Gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar basta olmak üzere GIRDEF baskanlik divani piknik organizasyonuna ailecek katildilar.

 

Genel Baskan Sitki ADA esi, torunu Arda ve Genel Baskan Yardimcisi Nazmi Güler esi ve iki oglu Emre ve Mücahit, Genel Baskan Vekili Ethem Bakar ise esi ve oglu Ogulcan ile piknik organizasyonuna renk katti.

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.