Uncategorized

Dursun Imzali Veryansin Etti

Gurbetçi Giresun Gazetesi Sahibi ve Sorumlu Yazi Isleri Müdürü Ethem Bakar ile özel bir görüsme yapan Dursun Imzali son 20 yilda dernekçiligin geldigi yerin koca bir hiç oldugunu açikladi.

 

Esenler Oto Center de gerçeklesen görüsmede ayni zaman Giresun Dernekler Federasyonu Genel Baskan Vekilide olan Ethem Bakar la yaptigi görüsmede Sivil Toplum Örgütlerinin yapilanmasi ve son günlerde yasanan Federasyon ve Vakif Enflasyonu nedeniyle agzina geleni sayan Dursun Imzali basta kendisi olmak üzere bütün yapilanmanin yenilenmesi gerektigini söyledi.

 

Zeytinburnu Tüm Giresunlular Dernek Baskani ve Isadami Dursun Imzali Halil Kütük bu islere basladiginda dogan çocuklar bugün askerligini yapti ve geldi Dernekler Birligi ve Halil Kütük Giresun iline ne kazandirmis onu açiklasin eseri nedir.

 

Senede 3 gün iki Kemeçe çal iki de Davul milleti oyala bu böyle yürürmü bu is bukadar ucuz mu yani basimizdaki iller sadece sivil toplum örgütlerinden geldigi için milletvekili çikariyor Sinop Üniveristenin tamamini dernekler vasitasi ile bitiriyor sen ne yaptin Kemençe çaldirmaktan baska böyle sivil toplum örgütü olurmu?

 

Bu Vakif ne is yapar nerde Giresun ilinin adi yazili bu Vakif kaç yildir neden bir türlü ehil insanlarca yönetilmiyor vakif a ait tesisler kimler tarafindan isletiliyor. Ayip artik Giresun adina bunlara birileri dur demelidir.

 


 

2006 yilinda bir Federasyon kuruldu herkes bu Federasyonun etrafinda toplanmaliydi ne olduda 2 hatta 3 Federasyon daha kurmak gerekti?

 

Ben sunu söylüyorum bende dahil bu dernek islerinde kim varsa hepsi tasviye edilmeli eger biz bunu yapmazsak alttan gelen nesil bu isi halledecek o zaman daha fazla zaman kaybetmeden bu isi halledelim.

 

Ayrica önümüzdeki dönem bir daha aday olmayi düsünmüyorum eger biz bu memlekete faydali olmayacaksak oraya bu isleri daha iyi yapacak birileri gelmeli yoksa bu islerin önünü biz açmazsak kimse bu koltulari bosaltmaz seklinde konustu.

 

Degerli okurlarimiz gazetemizin basili sayisinda ayrintili olarak bu haberi okuyabileceksiniz.

 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.