Uncategorized

Espiye Cibril Mahallesi Dernegi Gecede Çostu

Istanbulda faal derneklerimizden Espiye Cibril mahallesi kültür ve yardimlasma dernegi Cumartesi aksam Bagcilar Günesli kent dügün salonunda üyelerini ve hemserilerini bir araya getirdi.

Geceye Espiye ve Istanbula yakin illerden gelen konuklar renk katti. Gecenin açilis konusmasini dernek baskani Mahmut Kiliç yapti kisa konusmasinda hemeserilemizle bir gecede daha beraber olmanin kendileri için büyük mutluluk olduguna deyinen baskan Kiliç allah yeni geceler yapmayi bizlere nasip etsin diyerek sözlerini tamamladi.

 

Açilis konusmasindan sonra geceye katilan protokolün anonslari yapildi. Geceye Bagcilar Belediye baskanini tamsilen baskan yardimcisi Muhterem Sahin, Espiye Il genel meclisi üyesi Mehmet Dursun, Girdef genel baskani Sitki Ada, Girdef genel baskan vekili ve gazetemiz imtiyaz sahibi Ethem Bakar, Girdef genel baskan yardimcisi Nazmi Güler, Dilovasi Giresunlular dernek baskani Sükrü Yilmaz, Osman Aga fuutbol turnuvasi organizasyon komitesi baskani ve vatangiresun gazetesi sahibi Nuri Yilmaz, Osman Aga futbol turnuvasi organizasyon komitesinden Aydin Kömürcü ve dernek yöneticileri tam kadro katildilar.

 


 

Protokol konusmalarinin yapilmasi ile birlikte egelence basladi. Protokol konusmasi yapmak üzere Bagcilar belediye baskan yardimcisi Muhterem Sahin ilçede en büyük nüfuslardan biri olan Giresunlular ile birlikte olmaktan çok mutluyum Sayin Lokman Çagirici sizler birlikte olamadigi için çok üzgünler kendilerinin selamlarini size ulastirmak ile görevliyim gecenizin kutlu olmasini dileriz diyerek sözlerini tamamladi.

 

Daha sonra söz alan Espiye Il Genel Meclisi  Üyesi Mehmet Dursun Espiye belediye baskani Erol Karadere nin baska bir programi oldugu için geceye katilamadigindan selamlarini iletti. Mehmet  Dursun  Espiyeden çok iyi haberler getirdigini 50 yatakli devlet hastanesinin temelini önümüzdeki günlerde atacakalrinin müjdesini verdi, Dursun daha sonra Yayla grup yolunun bu yaz asfaltlanacagini ve Ciril mahallesinin yolunun asfaltlanacaginin sözlerini verdi.

 

Konusmalardan sonra Göreleli kemençe sanatcisi Baransel sahne aldi. kemençe sesi ile pist doldu ve egelceli dakikalar basaladi.

 


 

Gecede Ahmet Olgun ve mahalli sanatçilarimiz sahne aldi geç saatlere kadar eglence devam etti.

 


 


 

Girdef baskanlik Divanida gecedeydi.

 


 

 

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.